אילה מוריאל - בשמים טבעיים

אילה מוריאל היא בשמנית בת כליל עם מוניטין בינלאומי שיוצרת בשמים טבעיים מאז 2001 תחת המותג שנושא את שמה. אילה נחשבת לאחת הבשמניות המובילות בעולם והחלוצות בתחום בשמנות בוטיק על טהרת חומרים מן הטבע.

אילה גדלה בכליל מראשיתה, ושם ספגה את אהבתה לפרחים ולמדה מאימה את היופי והעוצמה של צמחי המרפא הגדלים בר בגליל. ב-2001 הקימה את Ayala Moriel Parfums בוונקובר, קנדה, ומאז היא מקדישה את חייה לתחום עיצוב הריחות, רקיחת בשמים טבעיים ופיתוח מוצרים מקוריים ומרעננים כגון שוקולדים עם תמציות פרחים, קטורת ונרות, וערכה אינספור מסיבות קונספט בנושא בושם, קטורת ותה.
כמ כן גם פיתחה ניחוחות בוטניים למוצרי טיפוח יוקרתיים על טהרת הצמחים, לסבונים ולחומרי ניקוי ירוקים.

ב-2006 פרסמה אילה את ספרה הראשון, Foundation of Natural Perfumery, ופתחה את בית הספר לבשמנות טבעית והמרכז לאמנות הריח. סטודנטים מרחבי העולם נוהרים אליה ללמוד את תורת הבשמנות, וכיום ממשיכה אילה את חזונה להגביר את המודעות לחוש הריח בנופי ילדותה.

בנוסף לסטודיו המיוחד שפתחה בכליל, המוקדש לעולם הבושם, אילה גם מוכרת את מוצריה ומטפחת גינת בושם שבה שוחרי בושם וטבע יכולים לחקור צמחים מקומיים ואקזוטיים וללמוד על תהליך ייצור הבושם.

אילה מעבירה סדנאות חווייתיות ומעשיות בתחום הבושם, קטורת, ותה. אפשר לבקר בסטודיו שלה בכליל כדי למצוא בושם בהתאמה אישית או לרכוש מהבשמים שעיצבה במהלך השנים. כמו כן תוכלו למצוא קטורת, סבונים, תה משובח ומוצרים ריחניים נוספים – הכל מיוצר במקום בעבודת יד מחומרים טבעיים בלבד.

מפגשים חווייתיים בסטודיו וגינת הבשמים:

1. מפגש עם עולם הניחוחות של אילה מוריאל:
הזמנה פתוחה לאוהבי הבושם לבוא ולרחרח ממגוון הבשמים של אילה מוריאל. נטייל בין הניחוחות המיוחדים שאילה עיצבה ובין לבין נתרענן עם תה צמחים אורגני.
כ-30 דקות, ללא תשלום, בתיאום מראש בלבד

2. בשמים בהתאמה אישית
הזמנה למסע ריחני והכרות עם שמנים אתריים ותמציות אקזוטיות מרחבי העולם, במהלכו נלקט את הריחות החביבים עליך ביותר, ומהן אילה תרכיב בושם שמתאים לאישיות שלך.
המפגש אורך כ-120 דקות, וכולל תה ופינוקים ריחניים. כעבור 4-6 שבועות הבושם האישי שלך יהיה מוכן, מבוקבק וממותג ויהיה החתימה הריחנית האישית שלך!
את הנוסחא אילה תשמור להזמנות חוזרות שלך בלבד.
מתאים מאוד לזוגות, ולאירועים מיוחדים כמו חתונה, יום נישואין ויום הולדת.

3.אמנות הבושם: רקיחת בשמים אישיים מעולם הצומח
אמנות הבישום דורשת שנים ארוכות של הכשרה, פיתוח וטיפוח חוש הריח. בואו לחוות את התהליך היצירתי של רקיחת בושם מתמציות פרחים נדירות ושמנים אתריים טהורים הישר מן הטבע! תדריך אותכם אילה מוריאל, בשמנית טבעית בעלת שם עולמי ומהמובילות בתחום המתחדש והמיוחד הזה.
תלמדו על זיקוק חומרי הגלם, שלבי הכנת ועיצוב בושם, איך ליצור בושם שיישאר על העור לאורך זמן, והכי כיף – תבחרו את הריחות האהובים עליכם, מהם תרכיבו בושם חדש וייחודי לכם.
בסוף הסדנא תיקחו הביתה בקבוק מקצועי וממותג ומלא בבושם שיצרתם.
משך הסדנא: 2.5-3 שעות
מינימום: 4 משתתפים

4.דרך הבושם״ – אקזוטיקה מקומית
מה משותף לשפן הסלע וללויתן? לעץ הסנדל ולערפדים? נפגוש את האוצרות המסתוריים שעברו ממש כאן בארצינו ב״דרך הבשמים״ ושימשו בטקסים דתיים, רפואה, תיבול, יופי וקטורת. בהם גם הרכיבים האגדיים של שמן המשחה וקטורת הסמים המקראיים, וצמחים רבים שגדלים בר עד היום ומשמשים כחומרי גלם מרכזיים בתעשיית הבשמים המודרנית.
1.5-2 שעות, כולל סיור בוטני סביב לסטודיו, תה וכיבוד ריחניים, ואפשרות לרכוש את מוצרי אילה מוריאל לאחר מכן. מתאים לקבוצות בין 4-20 משתתפים.

5.להקשיב לריח: טקס קטורת עכשיוי בהשראה מסורתית
בהשראת טקס הקו-דו היפני, נבעיר קטורת מקודשת מרחבי העולם ונלמד להקשיב לריח, ולקולות הפנימיים והקדומים שהוא מעורר.
נחוה חומרי גלם נדירים ואקזוטיים, כגון מור, לבונה, עוד וסנדלווד, וגם תערובות עתיקות כמו הקטהוסאמה הבודהיסטית והקייפי המצרי, שנחשב לבושם הראשון בהסטוריה.
משך זמן: 1.5-2 שעות
מתאים לקבוצות עד 8 איש.

6.קורסים מקצועיים בנושא בשמנות וקטורת
מספר פעמים בשנה, אילה מציעה קורסים מעמיקים בנושא בשמנות טבעית וקטורת. קורס הבשמנות מורכב מ-8 מפגשים בני שבוע כל אחד, מוצע לסטונדטים מרחבי העולם, ומועבר באנגלית בלבד.
קורס הקטורת מחולק ל8 מפגשים חודשיים או קורס מרוכז בן שבוע ימים, ומועבר בעברית או באנגלית.

פרטי התקשרות:

איש קשר: אילה

הזמינו גם