מלי זוהר – עיסויים הוליסטים לגוף ולנפש

העיסוי הוא הדרך שבה הגוף חוזר ליכולתו הטבעית לרפא את עצמו.

על כך מבוסס העיסוי ההוליסטי.  הוליסטי – משמע שלם. במובן המעשי זהו עיסוי עם שמנים לאורך השרירים ובהתייחסות לגוף כולו. בעוצמה משתנה בהתאם לשריר ולאדם על מיטת הטיפולים. יחד עם זאת יש התייחסות למכלול של הגוף – עצמות, איברים פנימיים, פאשייה וגם התייחסות לרובד הנפשי.

הטיפול משחרר רעלים שנלכדו בגוף, מוביל את הנפש לרגיעה ומשחזר את היכולת הטבעית של הגוף לרפא ולאזן את עצמו.

בהנתן לו התנאים הנכונים לכך הגוף יודע למצוא את הריפוי.

להמלצות – לחצו כאן

עיסוי הוליסטי משולב – בשמנים ושמנים אתריים על מיטת הטיפולים, הוא המומלץ ביותר כטיפול חד פעמי – גמיש ומשלב את כל הטכניקות לפי הצורך, עיסוי שוודי, לחיצות מרידיאנים, רקמות עמוק, כפות רגליים. בשילוב אלמנטים מטיפולים אנרגטיים. אם יש צורך – התייחסות למצבים אקוטיים וכרוניים. עיסוי הוליסטי מתייחס במגע אל הרבדים הנפשיים ומקשר בין נקודות לנקודות אחרות.  עניינו הוא  המכלול של הגוף כולו. הוא מרפא, מרגיע ומטעין אנרגטית.

60/ 75 /90 דקות על מיטת הטיפולים עם שמנים.

טיפול גוף ללא שמנים – מיועד לאלה מכם שאינם חובבי השימון – על מיטת הטיפולים, עם בגדים. נתמקד בעיסוי ולחיצות על מרידיאניים ונקודות טריגר.

טיפול עשיר לנשיםלהעצמת הכח הנשי והחושניות, עיסוי הוליסטי עם תוספות: – שימון, תשומת לב נוספת לעור הפנים, התייחסות לחלק הקדמי של הגוף, ניקוי ההילה עם נוצות ומי פרחים. כל חלק שמצויין כאן לפי בחירה בלבד. 70/90 דקות.

פסיכותרפיה גופנית -אומני תרפיה – טיפול רגשי, מגע משולב בשיח.

זוגות – מחפשים משהו שונה , מעניין, יוצא דופן ומעשיר?

נסו את רזי העיסוי מפגש טיפול ב4 ידיים לזוגות– אחד מבני הזוג מטפל יחד איתי בשני/ה לפי הנחייתי. ואחר כך מתחלפים. על מיטת הטיפולים. או בסגנון שיאצו על מזרן בגובה הרצפה. זוהי הזדמנות לגלות מימד חדש של אינטימיות בתוך הזוגיות ולקבל כלים מהעולם ההוליסטי לתוך החיים שלכם ביחד ולחוד. במפגש של רזי העיסוי מלבד הטכניקה כשלעצמה, נלמד משהו על סוגי מגע, על נתינה, יציבה, נשימה ועל הלך רוח מדיטטיבי.

* כל הטיפולים הם גם טיפולים בצלילים, בזמן הטיפול מושמעת מוסיקה ייחודית מגוונת, שמעצימה את איכות הצלילה לעומק. כמובן שאפשר גם לצלילי השקט.

אורח החיים היומיומי של רובינו הוא תובעני במיוחד, מתח נבנה ומצטבר בשרירים, בעצמות ובחלוף הזמן מחלחל ומתמקם באיברים הפנימיים. חלקינו רגילים לראות בטיפולי המגע דרך ׳להתפנק׳ אבל מחקרים נרחבים ברפואה מגלים שלטיפולי המגע יכולת מופלאה למנוע מחלות ולאפשר לכל תא ותא לקבל מסרים חיוביים של בריאות ואיזון.

הטיפולים קורים ביורט יפה שממוקם בכליל. למוסיקה ולצלילים איכויות מרפאות משלהם ואני רואה בה חלק נכבד מהטיפולים שאני מעניקה. אבחון קצר מאפשר לי לדייק את סוג ועוצמת המגע ובמקרה הצורך להתייחס לבעיות אקוטיות. כמו כאבי גב, צוואר, שרירים , מפרקים, איברים פנימייים ובעיקר, החזרת החיוניות לגוף ולנפש.

האוירה הנוצרת במרחב הטיפולי היא רבת חשיבות, ככל שהמטופל מתמסר לטיפול, מתרחשת האלכימייה שבתוכה מתמזגים מודע ותת מודע, המח מייצר קישורים חדשים ומציף פתרונות לבעיות שלעיתים לא היינו מודעים לקיומן..
בתוך ההתמסרות הזו לכל איבר בגוף יש הזדמנות לקבל הכרה ותשומת לב ובכך להשתחרר מעומסים לא רצויים.

למפגשי אימון והעצמה לחצו כאן

לימודים והתמחות –
O.S.D.H (Osho School of Divine Healing)
רייקי מאסטר, מורה ליוגה, מאמנת פסיכותרפיסטית, מנחת קבוצות וסדנאות, בעלת נסיון עשיר ומגוון של שנים רבות בטיפולי עיסוי, עבודת גוף ומציאת פתרונות הוליסטיים לבעיות רפואיות בצמחים, שמנים אתריים ותנועה.

עוד טיפולים

ברוח השיאצו   ללא שמנים, ועם בגדים קלים. לחיצות לאורך השרירים וקווי האנרגיה של הגוף מאזן את כל המערכות, פנימיות כחיצוניות, משחרר חסימות אנרגטיות ומאפשר לצ׳י, כח החיות, לזרום בחופשיות .מרגיע ומאזן.

עיסוי באבנים חמות – האבנים, אבני בזלת וולקניות, יודעות לאגור לתוכן חום ולשמר אותו לאורך זמן, כך שהן כמו שלוחות חמימות רבות לאורך הגוף, החום שהן משחררות אל תוך הגוף מחלחל פנימה אל עומק האיברים והשרירים הפנימיים, משחרר ומרפא. חלק מהעיסוי מתרחש . בעזרת האבנים לאורך השרירים. עם שמנים, על מיטת טיפולים .75 דקות

 רייקי/הילינג – טיפול אנרגטי בהנחת ידיים. התוצאות יפתיעו אותכם.ן. לאו דוקא על ידי לחיצות.אפשר לשלב עם עיסויים אחרים. בקשו ממני מראש.

יוגה תרפיה – הדרך לאורח חיים מיטיב –שיעור יוגה עם התאמת תרגילי יוגה אישיים. ותזונה- קוד שתקחו אתכם הביתה להמשך הטיפול.

 

העצמה אישית דרך מדיטציה, דמיון מודרך, ׳העבודה׳ של ביירון קייטי, יוגה, אימון אישי, נשימה ותנועה.

 

לסדנאות מודעות בכליל

שעות פעילות:

א׳-ו׳ – 09:30 – 18:00  בתאום מראש

המלצות ממטופלים

 אודותי

 

לתיאום ופרטים נוספים

אשת קשר
מלי זוהר

לתיאום ופרטים נוספים

אשת קשר
מלי זוהר
דילוג לתוכן