לתיאום ופרטים נוספים

אשת קשר
מלי

מלי זוהר – עיסויים הוליסטים לגוף ולנפש

מלי זוהר – מטפלת רב תחומית בעיסוי על סוגיו השונים ובשילוב ידע רחב מתוך נסיון רב-שנים עם אלפי מטופלים.

לטיפולי פסיכותרפיה כנסו אל הלינק – https://www.malizohar.com/blank-4

בואו להתמסר אל המגע שיוביל את נפשכם לרגיעה וישחזר את היכולת הטבעית של גופכם לרפא ולאזן את עצמו.    אורח החיים היומיומי של רובינו הוא תובעני במיוחד,

מתח נבנה ומצטבר בשרירים, בעצמות ובחלוף הזמן מחלחל ומתמקם באיברים הפנימיים. חלקינו רגילים לראות בטיפולי המגע דרך ׳להתפנק׳ אבל מחקרים נרחבים ברפואה מגלים שלטיפולי המגע יכולת מופלאה למנוע מחלות ולאפשר לכל תא ותא לקבל מסרים חיוביים של בריאות ואיזון.

ניתן לתאם טיפולים בקליניקה פרטית שממוקמת בכליל או להזמין אותי עם מיטת הטיפולים אליכם. למוסיקה ולצלילים איכויות מרפאות משלהם ואני רואה בה חלק נכבד מהטיפולים שאני מעניקה. אבחון קצר מאפשר לי לדייק את סוג ועוצמת המגע ובמקרה הצורך להתייחס לבעיות אקוטיות. כמו כאבי גב, צוואר, שרירים , מפרקים, איברים פנימייים ובעיקר, החזרת החיוניות לגוף ולנפש.

האוירה הנוצרת במרחב הטיפולי היא רבת חשיבות, ככל שהמטופל מתמסר לטיפול, מתרחשת האלכימייה שבתוכה מתמזגים מודע ותת מודע, המח מייצר קישורים חדשים ומציף פתרונות לבעיות שלעיתים לא היינו מודעים לקיומן..
בתוך ההתמסרות הזו לכל איבר בגוף יש הזדמנות לקבל הכרה ותשומת לב ובכך להשתחרר מעומסים לא רצויים.

קצת עליי – בוגרת המכללה
O.S.D.H (Osho School of Divine Healing)
רייקי מאסטר, מורה ליוגה, מאמנת פסיכותרפיסטית, מנחת קבוצות וסדנאות, בעלת נסיון עשיר ומגוון של שנים רבות בטיפולי עיסוי, עבודת גוף ומציאת פתרונות הוליסטיים לבעיות רפואיות בצמחים, שמנים אתריים ותנועה.

סוגי הטיפולים
עיסוי שוודי – על מיטת הטיפולים, בשימוש עם שמנים ושמנים אתריים, עבודה ממוקדת שרירים, לאורך רובד השרירים החיצוניים של הגוף, מרגיע ומרפה. 60/75/90 דקות.

עיסוי רקמות עמוק – משלב בעבודת השרירים גם לחיצות אל תוך הרובד העמוק של השרירים. עשוי לגעת בכאבים עמוקים שמסתתרים בשרירים הפנימייים יותר.

60/75/90 דקות

עיסוי הוליסטי משולב – בשמנים ושמנים אתריים על מיטת הטיפולים, הוא המומלץ ביותר מהשניים הקודמים, מכיוון שהוא משלב את כל הטכניקות לפי הצורך , עיסוי שוודי, לחיצות מרידיאנים, רקמות עמוק, רפלקסולוגיה, טווינה 60/90 דקות

שיאצו reset-  על מזרן, ללא שמנים, ועם בגדים קלים. לחיצות לאורך קווי האנרגיה של הגוף. מאזן את כל המערכות, פנימיות כחיצוניות, משחרר חסימות אנרגטיות ומאפשר לצ׳י, כח החיות,לזרום בחופשיות .

עיסוי באבנים חמות – האבנים, אבני בזלת וולקניות, יודעות לאגור לתוכן חום ולשמר אותו לאורך זמן, כך שהן כמו שלוחות חמימות רבות לאורך הגוף, החום שהן משחררות אל תוך הגוף מחלחל פנימה אל עומק האיברים והשרירים הפנימיים, משחרר ומרפא. חלק מהעיסוי מתרחש . בעזרת האבנים לאורך השרירים. עם שמנים, על מיטת טיפולים. 90 דקות

 רייקי/הילינג – טיפול אנרגטי בהנחת ידיים. ניתן לשלב עם עיסוי הוליסטי. 60/90 דקות
פינת המיוחדים.


טיפול בידיים – שבו אחד מבני הזוג מטפל יחד איתי בשני/ה לפי הנחייתי.

׳אמנות המגע׳  – סדנאות עיסוי לזוגות ולקבוצות -בואו ללמוד טכניקות פשוטות לעיסוי בשמנים אתריים ולבלות זמן איכות , לרכוש ידע שימושי מאוד! ולקחת אותו אתכם הביתה
יוגה תרפיה והנחיות תזונה – התאמת תרגילי יוגה ותזונה להמשך הטיפול בבית

׳לעשות סדר בבלגן׳ – לפעמים גם מפגש אחד נותן מפתחות. שיחה דינאמית ואמצעי לליווי בתהליכי צמיחה בחיים. ייעוץ ליחיד, לזוג או מפגש דינאמי עם קבוצה. על פי שיטת ׳אפקט הפרפר׳.

עיסוי עד הצימר/ עיסוי עד הבית – ׳הספא הנודד׳ מגיע עד אליכם עם המיטה, השמנים, המוסיקה וכל השאר..

* כל הטיפולים הם גם טיפולים בצלילים, בזמן הטיפול מושמעת מוסיקה ייחודית מגוונת, שמעצימה את איכות הצלילה לעומק. אפשר גם לצלילי השקט, ללא מוסיקה.

כליל הטיפי

שעות פעילות:

טיפולים בכל ימות השבוע – בתאום מראש

לקריאת המלצות ממטופלים

לתיאום ופרטים נוספים

אשת קשר
מלי

השאירו פרטים
ונחזור אליכם

דילוג לתוכן