לתיאום ופרטים נוספים

אשת קשר
מלי

מלי זוהר – עיסויים הוליסטים לגוף ולנפש

עיסויי וטיפולי מגע ומפגשים להעצמה אישית.

הי. אני מלי זוהר ואני מטפלת רב-תחומית בעיסוי על סוגיו השונים ובשילוב ידע רחב מתוך נסיון רב-שנים עם אלפי מטופלים.

זוהי הזמנה להתמסר אל המגע שיוביל את הנפש לרגיעה וישחזר את היכולת הטבעית של גופכם לרפא ולאזן את עצמו.    

אורח החיים היומיומי של רובינו הוא תובעני במיוחד, מתח נבנה ומצטבר בשרירים, בעצמות ובחלוף הזמן מחלחל ומתמקם באיברים הפנימיים. חלקינו רגילים לראות בטיפולי המגע דרך ׳להתפנק׳ אבל מחקרים נרחבים ברפואה מגלים שלטיפולי המגע יכולת מופלאה למנוע מחלות ולאפשר לכל תא ותא לקבל מסרים חיוביים של בריאות ואיזון.

למפגשי אימון והעצמה לחצו על הלינק

https://www.malizohar.co.il/coachingandimpowerment

ניתן לתאם טיפולים בקליניקה פרטית שממוקמת בכליל או להזמין אותי עם מיטת הטיפולים אליכם. למוסיקה ולצלילים איכויות מרפאות משלהם ואני רואה בה חלק נכבד מהטיפולים שאני מעניקה. אבחון קצר מאפשר לי לדייק את סוג ועוצמת המגע ובמקרה הצורך להתייחס לבעיות אקוטיות. כמו כאבי גב, צוואר, שרירים , מפרקים, איברים פנימייים ובעיקר, החזרת החיוניות לגוף ולנפש.

האוירה הנוצרת במרחב הטיפולי היא רבת חשיבות, ככל שהמטופל מתמסר לטיפול, מתרחשת האלכימייה שבתוכה מתמזגים מודע ותת מודע, המח מייצר קישורים חדשים ומציף פתרונות לבעיות שלעיתים לא היינו מודעים לקיומן..
בתוך ההתמסרות הזו לכל איבר בגוף יש הזדמנות לקבל הכרה ותשומת לב ובכך להשתחרר מעומסים לא רצויים.

קצת עליי – בוגרת המכללה
O.S.D.H (Osho School of Divine Healing)
רייקי מאסטר, מורה ליוגה, מאמנת פסיכותרפיסטית, מנחת קבוצות וסדנאות, בעלת נסיון עשיר ומגוון של שנים רבות בטיפולי עיסוי, עבודת גוף ומציאת פתרונות הוליסטיים לבעיות רפואיות בצמחים, שמנים אתריים ותנועה.

עיסוי עד הצימר/ עיסוי עד הבית – ׳הספא הנודד׳ מגיע עד אליכם עם המיטה, השמנים, המוסיקה וכל השאר..

* כל הטיפולים הם גם טיפולים בצלילים, בזמן הטיפול מושמעת מוסיקה ייחודית מגוונת, שמעצימה את איכות הצלילה לעומק. אפשר גם לצלילי השקט, ללא מוסיקה.

סוגי הטיפולים
עיסוי שוודי – על מיטת הטיפולים, בשימוש עם שמנים ושמנים אתריים, עבודה ממוקדת שרירים, לאורך רובד השרירים החיצוניים של הגוף, מרגיע ומרפה. 60/75/90 דקות.

עיסוי רקמות עמוק – משלב בעבודת השרירים גם לחיצות אל תוך הרובד העמוק של השרירים. עשוי לגעת בכאבים עמוקים שמסתתרים בשרירים הפנימייים יותר.

60/75/90 דקות

עיסוי הוליסטי משולב – בשמנים ושמנים אתריים על מיטת הטיפולים, הוא המומלץ ביותר מהשניים הקודמים, מכיוון שהוא משלב את כל הטכניקות לפי הצורך , עיסוי שוודי, לחיצות מרידיאנים, רקמות עמוק, רפלקסולוגיה, טווינה 60/90 דקות

ברוח השיאצו  על מזרן, ללא שמנים, ועם בגדים קלים. לחיצות לאורך קווי האנרגיה של הגוף. מאזן את כל המערכות, פנימיות כחיצוניות, משחרר חסימות אנרגטיות ומאפשר לצ׳י, כח החיות,לזרום בחופשיות .

עיסוי באבנים חמות – האבנים, אבני בזלת וולקניות, יודעות לאגור לתוכן חום ולשמר אותו לאורך זמן, כך שהן כמו שלוחות חמימות רבות לאורך הגוף, החום שהן משחררות אל תוך הגוף מחלחל פנימה אל עומק האיברים והשרירים הפנימיים, משחרר ומרפא. חלק מהעיסוי מתרחש . בעזרת האבנים לאורך השרירים. עם שמנים, על מיטת טיפולים. 90 דקות

 רייקי/הילינג – טיפול אנרגטי בהנחת ידיים. התוצאות יפתיעו אותכם.ן. לאו דוקא על ידי לחיצות.

יוגה תרפיה – הדרך לאורח חיים מיטיב –שיעור יוגה עם התאמת תרגילי יוגה אישיים. ותזונה- קוד שתקחו אתכם הביתה להמשך הטיפול.

 

ניתן לשלב עם עיסוי הוליסטי. 60/90 דקות

מחפשים משהו שונה , מעניין, יוצא דופן ומעשיר?

רזי העיסוי מפגש טיפול ב4 ידיים לזוגות– שבה אחד מבני הזוג מטפל יחד איתי בשני/ה לפי הנחייתי. על מיטת הטיפולים.

׳אמנות המגע׳  – סדנאות עיסוי לחברות ולקבוצות -בואו ללמוד טכניקות פשוטות לעיסוי בשמנים אתריים ולבלות זמן איכות , לרכוש ידע שימושי מאוד! ולקחת אותו אתכם הביתה.

 

׳לעשות סדר בבלגן׳ – לפעמים גם מפגש אחד נותן מפתחות. שיחה דינאמית ואמצעי לליווי בתהליכי צמיחה בחיים. מפגשי ייעוץ ליחיד, לזוג או מפגש דינאמי עם קבוצה. על פי שיטת ׳אפקט הפרפר׳.

 

לסדנאות מודעות בכליל

שעות פעילות:

טיפולים בכל ימות השבוע – בתאום מראש

לקריאת המלצות ממטופלים

 לקרוא אודותי

 

לתיאום ופרטים נוספים

אשת קשר
מלי

השאירו פרטים
ונחזור אליכם

דילוג לתוכן