וילה שמיים

ווילה שמיים היא ווילה יפיפייה בכפר האקולוגי כליל. אחת משתי הוילות במתחם "הבית בצל עצי הזית": וילה שמיים ווילה אדמה. שביל פרטי, טוסקאני, עם עצי ברוש ותמר יובילו אותכם לנחלה גדולה, פרטית, רחוקה מהכביש ומבודדת. רק הטבע הגלילי מסביבנו. מאות עצים מקיפים את הבית, הרבה צל, אי של שקט. נכנסים לבית דרך שביל פורח עם צמחי תבלין ומרפסת מוצלת שאפשר לשבת בה ולהנות מהטבע מסביב. כל הגג הוא מרפסת גדולה ומקורה בצמחים מטפסים ובה פינת ישיבה שצופה אל נוף עוצר נשימה של ההרים והים. בחצר בריכת שכשוך קטנה עם גזיבו ועליו מטפסים ואליה צמודה פיסת דשא. 

בווילה שמיים יש שני חדרי שינה ובניהם הסלון. מטבח מאובזר וחדר שירותים אחד שבו אמבטיה. בכל חדר שינה מיטה זוגית ומיטת יחיד. הבית מתאים עד לחמישה אורחים, זוג, שני זוגות (לכל זוג חדר נפרד), משפחה וחברים.

בקיץ יש מיזוג אויר שניתן להפעיל בשעות החמות של היום. בגלל החשמל הסולארי לא ניתן להפעיל מזגן בלילה. בכל חדר יש מאוורר תיקרה שניתן להפעיל ללא הגבלה. חלונות גדולים מכניסים בריזה נעימה לתוך הבית. יש הרבה צל מעצים גדולים וותיקים שמסייע לצינון הבית בימים החמים. בחצר יש בריכת שכשוך פרטית של הוילה.

בחורף החימום עם אח עצים. אנחנו מספקים לכם את העצים עד המרפסת ומשם אתם מתפעלים את האח. זה פשוט ונסביר לכם. אין כמו לשבת מול האש ולראות את האש באח ביום גשום.

בבית יש וויפיי. 

הבית, כמו כל כליל, הוא על חשמל סולארי. לכן אי אפשר להביא מכשירי חשמל מהבית כמו פלטה חשמלית, או מייבש שיער.

מינימום הזמנה שני לילות גם באמצע השבוע   

זמינות

Calendar does not exist.

לתיאום ופרטים נוספים

איש קשר
מישאל

זמינות

Calendar does not exist.

השאירו פרטים
ונחזור אליכם

לתיאום ופרטים נוספים

איש קשר
מישאל
דילוג לתוכן