חגית לידרור – טיפולי קרניו סקראל ביודינאמי.

מים שקטים חודרים עמוק…

"קרניו סקראל הינה שיטת טיפול ייחודית המתייחסת למערכת נוזל המוח והשדרה (CSF) אשר מבטאת את כוח החיים הראשוני שלנו- אנרגיית חיים אותה אנו מכנים "נשימת החיים". (שי לי פיינברג- מורתי היקרה) 

מדובר בטיפול עדין ועמוק כאחד. עבודה הוליסטית על מכלול הגוף והנפש. באמצעות מגע ידיים המטפל חש את פעימת נוזל המוח והשדרה ומאפשר לכוח הבריאות הטבעי המולד לבוא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר. בעזרת חיזוק כוח הריפוי הפנימי מתאפשר שיחרור של עומסים וטראומות עבר ומתאפשרת חזרה לאיזון טבעי.

קצת עלי- אמא לשלושה, חיה בכליל, ומטפלת מעל 20 שנה במגוון טכניקות פיזיות ואנרגטיות כאחד.

המפגש עם הקרניו סקראל איחד וגיבש את גישת הטיפול שלי למינימום מניפולציה והתערבות. כמטפלת אני מתאימה את עצמי לקצב ולעצמה האישיים של כל אדם ואדם, ונותנת לחכמת הגוף לכוון אותי. אני סומכת על כוח הבריאות המולד,  ועובדת איתו דרך נוזלי הגוף ומערכות הגוף השונות . 

חלק מהמצבים בהם הטיפול בקרניו יכול לעזור  ולאפשר הטבה משמעותית-

  • מגרנות וכאבי ראש
  • בעיות שלד ושרירים (צוואר, גב, ברכיים וכו)
  • כאבים וחולשה כרונית
  • תינוקות- מומלץ בחום כמה שיותר קרוב לזמן הלידה 
  • טיפול בטראומות 
  • חוסר איזון הורמונלי  
  • כל מחלה ויציאה מאיזון פיזי או ריגשי, ועוד…

הטיפול נעשה בהנחת ידיים קשובה, לא פולשנית וניעות קלות. על מיטת טיפולים בלבוש מלא. 

אורך הטיפול כשעה, מומלץ לפנות לעצמכם שעה וחצי לאפשר מנוחה והטמעה. 

300 שח לטיפול. 

ההזמנה העמוקה היא לתהליך של כמה מפגשים כדי לאפשר שינוי משמעותי. 

*** בנוסף- אני מציעה עיסוי לנשים בהריון– במהלך ההריון גוף האישה משתנה-השרירים, הרצועות ואף העצמות נמתחים, זזים ומתכווננים בהתאם לעובר וללידה . זהו אחד הזמנים החשובים ביותר לקבלת עיסוי , על מנת לשחרר מתח, עומסים, להזרים את הדם למקומות נידחים, לאזן את לחץ הדם, להפחית בצקות, להעשיר ולשפר את אלסטיות העור, ועוד … בניגוד לחששות הרווחות, מומלץ לקבל טיפולים באופן סדיר החל מהטרימסטר השני ועד הלידה, כמובן אצל מטפלים המוסמכים לכך. (חשוב גם ב"טרימסטר הרביעי"- זה שאחרי הלידה). גם טיפול חד פעמי יכול לתמוך ולהשפיע באופן משמעותי! כשעה וחצי- 300 שח

לתיאום ופרטים נוספים

אשת קשר
חגית

השאירו פרטים
ונחזור אליכם

לתיאום ופרטים נוספים

אשת קשר
חגית
דילוג לתוכן