כליל הטיפי – סדנאות מודעות ושמניזם

משפט ידוע אומר שהחיים הם תקופה קשה. כל אדם בר דעת בוודאי כבר הבחין בכך… ובעיקר בעידן הנוכחי המלא גירויים חזותיים ומלא בפיסות מידע אינסופיות שמציפות יותר מבכל עידן שהיה עד כה.

* לריטריט אישי בכליל לחץ כאן

׳סנטושה׳ היא זירה להתפתחות אישית והרחבת המודעות.

משמעות המונח בסנקסריט הינו – שביעות רצון. שלמות עם מציאות חיינו.

כל הסדנאות עוסקות  בהרחבת המכל שלנו, מעניקות כלים להתמודדות עם אתגרי החיים האינטנסיביים, מחזקות את הקשר שלנו עם הטבע והסביבה ומעשירות את הרוח.   לטיפולים אישיים וזוגיים

יוגה – מלי זוהר היא מורה ותיקה ליוגה, מתרגלת מעל  30 שנה. בשנים האחרונות עוברת חניכה מתמשכת בדרך הshadow yoga.  הסדנא אורכת כשעה וחצי , היא מיועדת למתחילים וגם למתרגלים ותיקים יותר. התוכן יכול לכלול תרגול אסאנות, נשימות, הרחבת הידע התרגולי וגם הפילוסופיה של היוגה. בהתאמה אישית. לזוגות וקבוצות מתרגלים מכל קשת הניסיון.

מדיטציה  – היא טכנולוגיה עתיקת יומין שעוד לא נס לחה, אשר עדכנה את עצמה בעידן שלנו אל תוך המונח ׳מיינדפולנס׳, שהתפשט בעולם המערבי מתוך ההבנה שהוא נותן מרפא ומכוון אל דרך מעשית להתמודדות עם כאב נפשי ומצבי לחץ בחיי היומיום. מטמיע אפשרות לסביבה יצירתית ונעימה בתוך אורח החיים. ביחסים שלנו בבית, בעבודה, ברחוב ובעיקר עם עצמינו. למתרגלים ותיקים – מסעות בדמיון מודרך, כלים תודעתיים ונשימה.

למתחילים – מדיטציה הכי מההתחלה – מה זה בכלל , איך עושים את זה ולמה.

לזוגות, קבוצות חברים, העשרה לעמיתים מקצועיים, חברות וארגונים.

הישיבה על כרית או כיסא לפי היכולת.

 

תנועה הוליסטית – דיוויין הילינג (DIVINE HEALING). סדרת תנועות פשוטות ונשימות לפתיחת ערוצי תנועה ולאפשר זרימה של אנרגיה ׳חופשית׳ בגוף. אפשר גם בחוץ, אם מזג האויר מאפשר. סדנא מאפשרת וקלילה. מתאימה גם לאנשים שאינם רגילים לנוע ולא כל כך בכושר. כשעה.

בואו לריטריט אישי בכליל – בהזמנה ליחיד.ה/זוג/ קבוצה

אקסטטיק דאנס –  סט דיג׳יי  עם מוסיקת עולם במקצבים רגועים שעולים לשיא ויורדים חזרה בהדרגה אל השקט. החלק הראשון נותן הנחיות פשוטות מעולם התודעה והריקוד. חלק הארי הוא ריקוד חופשי ולאחריו ׳נחיתה׳ אל תוך תודעה שקטה, עם צלילים מתאימים. לקבוצות של 10 איש ומעלה.

 

מקלחת של צלילים – שעה של האזנה מוסיקלית שקטה להרפיה. עם מעט הנחייה מדיטטיבית בליווי קטעים מוסיקליים מרוממי נפש. מנוחה טובה ועמוקה עם הרחבת תשומת הלב לצלילי מוסיקת עולם שקטה ממקורות שונים. אינסטרומנטלית,אלקטרונית ווקאלית.

 

עיסוי בארבע ידיים – סדנת עיסוי לזוגות , ליצירת אינטימיות ולימוד של טכניקות מגע שתקחו אתכם הביתה.

 

רייקי – מגע מרפא . לזוגות ולקבוצות.

להזמנת טיפולים

 

שמאניזם

רוחניות בלתי אמצעית, דרך הכרות עמוקה עם העולם הסובב אותנו, היסודות והתקשורת עם הכוחות בתוכנו ומסביבנו – הרצאה , שירה וטקס המתואם לרצון ולכוונה שאותה תביאו אתכם.

מנחה – סטיאם וולדורף. באנגלית, עם אפשרות לתרגום. מתאים למפגשים בין דוריים, ולקבוצות.

 

סווטלודג׳ – (SWEATLODGE) לקבוצות מעל 10 אנשים. ימי הולדת , לפני חתונה, כתוספת לסדנאת יוגה או סדנאת ניקוי. 10 אנשים ומעלה.

מי אנחנו?

נוודים  שהתיישבו בכליל לפני כ15 שנה, וגידלו בה משפחה.

היא – במקור מירושלים, הוא – ממזרח ברלין. נפגשו בציריך, נדדו לחוד ויחד בדרכים. פגשו, למדו וקיבלו השראה ממורים שונים ברחבי העולם וגם בישראל.

מלי – מורה ליוגה, מטפלת גוף- נפש, מנחה סדנאות תנועה ודיג׳יי.

סטיאם – אומן ויוצר,איש חינוך, מוביל טקסי סווטלודג׳ וקוסמולוג.

 

לתיאום ופרטים נוספים

אשת קשר
מלי

השאירו פרטים
ונחזור אליכם

לתיאום ופרטים נוספים

אשת קשר
מלי
דילוג לתוכן