מקשיבים למקצבים טבעיים

ברוכים הבאים לדף של אורלי שעיה, יוצרת הספר ״יוגה מנדלה״, ״שקטי בכליל", שפת התרגול ״יוגה שמאנית מעגלית״, כותבת הבלוג ״מקשיבים למקצבים טבעיים״ ומלווה תהליכי ריפוי, עם הפטריה המופלאה הקסומה ״אמניטה מוסכריה״
אשמח לארח אתכם במרחב הקסום שלי או לתת את הסדנה, במרחב בו אתם מתארחים.
כאן תוכלו למצוא מבחר של סדנאות חוויתיות, מעשירות ומחברות: לזוגות או/ו קבוצות קטנות

שיעור טעימה בשפת התרגול
״יוגה שמאנית מעגלית״:
השיעור מתאים לכל אדם ובכל גיל:
בשעתיים מפגש נכיר אומנות האיזון בין ׳יין׳ ל׳יאנג׳, סביל ופעיל, פעולה חדה ומשלימתה – המנוחה העמוקה, דרך היכרות מעשית, עם מחזורי החיים: נשימה, יממה, לבנה ושנה. השיעור מקונח ב׳ הרפיה סופית׳, בה אורלי מנגנת עם הקערות הטיבטיות על הנטענים והמרפים, הצוללים בנעם, למחוזות מרגיעים, מטעינים ומחברים.

סדנת קליעה בצמר ויצירת סל אתיופי:
מלאכה קלה ומתגמלת.
מפגש מושלם למעגל נשים.
הפשטתי את המלאכה היפיפיה: ממורכבות לפשטות, כך שכמעט כל אחת יכולה לקלוע לה סל שתיקח לביתה וטכניקה,  שתוכל לחקור, לקלוע עוד ועוד, ולפתח בעצמה.
לאחר למידת הטכניקה, והמשך הליפוף של כל משתתפת, את סלה, המעגל מאפשר ״מפגש כמו פעם״  בו נשים היו עוסקות, במלאכה ותוך כדי, מדברות על כל הנושאים, שעל ליבן.

סדנת הכנת כדורי עיסוי עצמי
זוג כדורי עיסוי עצמי הם 'חברים' לכל החיים: תמיד שם למענכם: ללחוץ על כל הפינות שאי אפשר להגיע לבד, בעוצמה, בקצב, בכמות, בעומק ובמידה הרצויה לכם. בסדנה נכין זוג כדורי טניס שנלבד אותם מצמר, בשיטות של ליבוד רטוב ויבש, כך שתוכלו לצאת עם צמד יפיפה של כדורים, שילוו אתכם להמשך החיים.

מעגל ברכה ליום הולדת
המעגל מתחיל במעט תנועה מונחית, גולש להרפיה, בליווי קערות טיבטיות, המונחות ורוטטות על גוף המרפים ומסתיים בבחירת קלף אינדיאני, של כל אחד מהמשתתפים.
המעגל הקסום, המועשר באווירה רבת ארומה, מאפשר לברך את האהוב/ה בדרך מיוחדת, נוגעת, חוויתית, אישית וטקסית.

נפגשים בזוויות חדשות: סדנת יוגה לזוגות.
רגע לפני המפגש עם בת / בן הזוג רגע נלמד להעמיק את הנשימה ולהיטיב את התחושה הגופנית והנפשית בסדרת תרגול קצרה.
לאחר שנרגע, נחבור לבן/ת  הזוג ונפגש איתו/ה בזווית, תנוחות, העמקת הנשימות חדשות, נכיר עיסויים הנובעים מביצוע אסנות (תנוחות יוגיות) משותפות.
לקינוח: אפנק אתכם במסע הרפיה, כשהקערות הטיבטיות מונחות ורוטטות על גופכם, להרפיה עמוקה ומטעינה.

לתיאום ופרטים נוספים

אשת קשר
אורלי

השאירו פרטים
ונחזור אליכם

לתיאום ופרטים נוספים

אשת קשר
אורלי
דילוג לתוכן