´משיב נפש´ – מרחב למיינדפולנס והשראה

~מזמינים אתכן/ם למצוא שקט ושלווה במרחב המוקדש כולו לתרגול ומודעות~

מרכז משיב נפש הוא ליבה של קהילה רוחנית ברוח הבודהיסטית, המאפשר קיום של ריטריטים וסדנאות לצד תרגול מדיטציה וחיים מודעים. במשיב נפש תוכלו לאפשר לעצמכן זמן לתרגול מדיטציה, יוגה, עבודה פנימית והתנסות בחיים אקולוגיים, חיים של הרמוניה עם הסביבה, הכוללת קארמה יוגה (התנדבות) לטיפוח ואחזקת המרחב המשותף.

מעבר לפעילויות השונות שאנחנו מקיימים, אנחנו מתמחים גם באירוח של תכניות וימי לימוד. אלה מיועדים לתלמידים, צוותי עבודה ומומחים המעוניינים לקבל השראה ולהעמיק את החוויה שלהם בנושאים של מיינדפולנס, מדיטצייה, שאלות בנושאי חיים רוחניים וקהילתיות, מודעות בתנועה ונושאים דומים

המקום מקיים לימוד ותרגול דהרמה בחיי היומיום דרך קורסים כמו קורסי מיינדפולנס – מדיטציה במסגרת תוכנית MBSR, קבוצות תרגול וחקירה, שיעורי תנועה, וכן ריטריטים קבוצתיים המונחים על ידי מורים מנוסים ומקצועיים.  המרכז פתוח במשך כל השנה גם לריטריטים אישיים קצרים וארוכים במסגרתם ניתן לקבל השראה ולמידה מהמורים והקהילה דרך השתתפות בפעילויות השונות. (לקריאה נוספת על האפשרות לריטריט אישי באתר שלנו).

הקהילה (סנגהה) החיה במקום תומכת בגדילה והתפתחות בדרך הרוחנית תוך חקירה בעיניים טובות של אורח חיים ישר והגון ויחסי אנוש מכבדים (סילה). התרגול הרוחני והעשייה היומיומית במקום מטפחים איכויות לב כמו נדיבות, אכפתיות וידידות, ומעודדים מעורבות חברתית בקהילה הרחבה.

"משיב נפש" הוא בית פשוט וצנוע שטובל בטבע הגליל. הוא מתנהל בגישה אקולוגית ומספק תנאים בסיסיים, והשהייה בו מאפשרת מגע וחיבור ישירים עם הטבע מסביב.

משיב נפש היא עמותה ללא מטרות רווח, ומרבית הפעילויות במרכז מתקיימות על בסיס תרומות המשתתפים. תמיכתם של המשתתפים והמשתתפות בפעילות השוטפת מאפשרת לקיים את המקום כבית פתוח לתרגול, למידה והשראה.

אנו מזמינות אתכן להגיע, לקבל השראה ולהתרענן מחיי היום יום!

אם אתם מגיעים לכליל למפגש מקצועי או לביקור חברים, נוכל גם לתכנן יחד איתנו ביקור במרכז.

לתיאום ופרטים נוספים

משיב נפש

השאירו פרטים
ונחזור אליכם

לתיאום ופרטים נוספים

משיב נפש
דילוג לתוכן