נוף אחר

"נוף אחר" – יחידת אירוח בכליל

"נוף אחר" היא יחידת אירוח מקסימה, אחת משתי יחידות צמודות, שבאחת מהן מתגוררת אני. "נוף אחר" ממוקמת על גבעה ביישוב האקולוגי "כליל" אשר בגליל המערבי וצופה על הכפר כולו ועל הים התיכון. בכליל, מרכז רוחני למדיטציות וסדנאות רוחניות שונות, חנות ירקות ופירות אורגניים, רכיבה על סוסים ומיגוון טיפולים אלטרנטיביים. כמו כן, בכליל בית הקפה האיכותי "קפה כליל" המגיש ארוחות צמחוניות ומתקיימות בו גם הופעות חיות.  בצמוד לבית הקפה, חנות מתנות ודברי אמנות של תושבי המקום. לכל אלה ניתן להגיע מהבית ברגל ללא צורך ברכב.

בבית:

בבית מטבח מרווח ומאובזר בכל הדרוש לבישול ואפיה הכולל שולחן אוכל גדול, כלי בישול והגשה. חדר ובו מיטה זוגית, ארון ושולחן כתיבה מעץ. בסלון, מיטת יחיד ושתי ספות שכאשר מחברים אותן הן יוצרות מיטה בגודל מיטה זוגית. בחדר האמבטיה יש אמבטיה, שירותים ומכונת כביסה. מהסלון ישנה יציאה למרפסת עם נוף מרהיב, אשר גם בה ניתן לשבת במעין "סלון" ואפילו לישון במיטה אשר בחוץ. כמו כן, במרפסת שולחן אוכל נוסף ו"סטפר" למי שרוצה לשמור על כושר מול הנוף…

בבית יש גם פסנתר וגיטרה למי שחשקה נפשו לנגן. מאחר וכליל אינה מחוברת לחשמל מחברת החשמל, תצרוכת החשמל מסופקת לבית על ידי המערכת הסולארית. מאחר וכך, את המזגן ניתן להדליק בהתאם להספק המערכת והדבר למעשה תלוי בעיקר בשמש של אותו היום. (לא ניתן להדליק מזגן ללילה שלם, או לחלופין ליום שלם, והוא אינו מיועד לחימום). מאווררים יכולים לפעול ללא הגבלה. לא ניתן להפעיל קומקום חשמלי (במקומו יש קומקום שורק על הגז), כמו כן, אין להשתמש בפלטת שבת, טוסטר אובן, פן לשיער, מחליק ומגהץ. בחצר שני כלבים ושלוש חתולות. הבית מספק ווי פיי וחנייה פרטית אשר ממנה יורדות שבע מדרגות אל דלת הכניסה. אני מזמינה את האורחים לטעום מחוויית המגורים בכפר, להתרווח מול הנוף הנפלא הפרוש לפניהם וליהנות מהאוויר והשקט.

לתיאום ופרטים נוספים

אשת קשר
מירי לביא

השאירו פרטים
ונחזור אליכם

לתיאום ופרטים נוספים

אשת קשר
מירי לביא
דילוג לתוכן