לתיאום ופרטים נוספים

אשת קשר
אורלי

שאקטי בכליל

ברוכים השבים

הביתה…לאמא טבע, ולארח שיבטי: בית שָׁאקְטִי בכליל.

אצלנו בבית, אתם מוזמנים לבלות כמה לילות וימים ממלאים, מחזקים, מחברים, מזכירים ומטעינים: הטבע, שיעורי היוגה, הטיולים לשמורה, השיחה הטובה, סדנת היצירה או הטיפול, יסייעו לכם להטעין מצברים, להתחבר מחדש לעצמכם, למקצבכם הטבעי.

כשתגיעו לבית "שקטי בכליל" מיד תחושו עטופים בטבע, לבבות פתוחים, עצים, חתולים וכלבים נחמדים, כך,  שסביר שתגישו, שאתם נמצאים במימד של 'יצירת מציאות חיים', מתוך געגוע עמוק לטבעי, פשוט ומקורי. בית 'שקטי בכליל', כולו מבטא את תפילת הלל שאנו חשים כלפי אמא אדמה על ברואיה… בוראי עולם: לכן כאן הנוכחות של הטבע, ובני האדמה היא המרכז

מזה"ארח שיבטי"?

מתוך האמונה המלאה שלכל 'פרט' יש מה לתרום למרחב המשותף, והיות ויש כאן שפע של מרחבים משותפים (מטבח מפנק, סלון, מרפסת עם דק לתרגול, ריקוד ויצירה ושני 'מעגלי אש' מרווחים, עתירי עצים, 'זולות' וערסלים) פרט לחדרים הפרטיים, אנחנו מעגנים כאן, יחד עם האורחים, תדר משותף: תדר של מפגש בגובה הלב, מרחב המעודד יצירה, ניגון והשראה.

שלא כמו בהסדרים החברתיים של"לשלם" ו"לקבל", בבית "שקטי- ארח שיבטי" אנחנו נהנים להעשיר את המרחבים המשותפים במתנות/יופי/ אחריות אישית- למרחב המשותף, עם כל הנוכחים אתנו כאן.

חופש זו הזדמנות נפלאה לפתוח את התודעה והלב לחוויה של התרחבות, ריפוי, והפריה.

מוזמנים להביא את עצמכם, במלא יופיכם למרחב, המשותף: לחלוק ידע, לבשל, לקחת חלק בארגון המרחב, לקבל ולתת באופן שתורם ומעשיר את כל הנוכחים במרחב.

אנחנו מעודדים הזנה, הפריה, כבוד ופרגון אחד לשניה, פשטות, יושר לב, וקדושת החיים עצמם, על פני האדמה.

אתם תקבלו חדר פרטי, נח, יפה ומרווח, מתוק ובסיסי: עם שתי כניסות, אחת פנימה, הביתה, ואחת, החוצה, אל הטבע הפתוח והפראי. השירותים והמקלחת הם משותפים לס"הכ שלושת חדרי אורחים.

בחדרכם, כמובן אתם מוזמנים לעשות כרצונכם, אך במרחבים המשותפים השופעים ( סלון, מטבח, מרחב תרגול, דהוני- מעגל אש מערבי, והחצר המזרחית) אנחנו מבקשים להמנע מהתעסקות במסכים (מטלפון, דרך טבלטים ועד מחשבים) חשוב לנו המרחבים המשותפים יהיו עתירי חיים, יצירה, מפגש ניגון, שיחה, בישול, וכל מה שמעודד אנרגית חיים טבעית.עוד חוק פנימי שמעגן את הארח כאן, הוא הכבוד העמוק שאנו רוכשים לאמא אדמה, המאפשרת לנו את כל השפע שבעולם: אנא ודאו שאתם נמנעים להביא כלים חד פעמיים, הימנעו במאמץ מיוחד, בשימוש בניילון מיותר, והפרידו את הזבל במטבח.

לתיאום ופרטים נוספים

אשת קשר
אורלי

השאירו פרטים
ונחזור אליכם

דילוג לתוכן