סדנאות ריקוד ותנועה – למודעות לגוף וריפוי לנשמה

אני דורית דורה רקדנית אתנית ואותנטית ובמחול הסופי, 

מורה ל Awareness through Belly Dance – ATBD בשיטת אורלי פורטל רקדנית וחוקרת תנועה דרך שיטת פלדנקרייז. ותלמידה של מירי אלון, מרקדניות הבטן הראשונות שהפכו את הריקוד למחול המחלים.

אני מנחה סדנאות 'ריקוד החיים' , מטפלת הוליסטית ורפלקסולוגית בכירה. כ 25 שנה אני חוקרת את הרעיון של ריפוי דרך ריקוד ומשלבת את נסיוני כמטפלת. המוטו שלי הוא לרקוד את החיים ואתם מוזמנים לרקוד איתי ולגלות עולם מופלא.

הסדנאות לקבוצות ומשפחות ומותאמות לכולם. 

הזמנת סדנא היא בתיאום איתי מראש והמחיר בהתאם למספר המשתתפים.

דורית דורה 0545385104

doraalon96@gmail.com

ריקוד מהבטן

מתאים לקבוצות נשים עד למשתתפת אחת נגיעה בפן הנשי העמוק יותר של ריקודי הבטן ומודעות לתנועת האגן כמרכז הגוף משיטת אורלי פורטל ATBD/ עבודת גוף למודעות תוך שחרור וחיזוק של שרירי האגן, איזון הגוף, ריכוך המפרקים וחיבור לגוף כולו ועד לריקוד סוחף ומהנה. הסדנא מאפשרת לכל אחת לחקור את הגוף שלה ועם זאת יוצרת אינטרקציה ושיתוף של המעגל כולו. 

בין שמיים לארץ

מחול הדרווישים-אומנות הסיבוב

"אתה לא טיפה באוקיינוס, אתה הוא כל האוקיינוס עצמו בטיפה" – ג'לאל אדין רומי

בזמנים אלו בהם העולם סביבנו במערבולת ונדמה שהקרקע נשמטת מתחת לרגליים, נוצר פחד, חוסר יציבות וסחרחורת. תרגול whirling – ריקוד הדרווישים, עוזר למצוא את המרכז הפנימי ומחזיר את האיזון. מלמד יציבות, אחיזה בקרקע, מסיר מאתנו קליפות ושוטף אותנו בשלווה פנימית.

בסדנא תוכלו לגלות מחדש או להעמיק בתנועת הסיבוב – מחול הדרווישים. יחד נעבור תהליך הכנה שמתאים לכולם ונלמד את טכניקת הסיבוב דרך 

משולש הקסם: זרימה | איזון | אמונה 

דרך נשימה מודעת, הכנת הגוף ותרגול המחול הסופי. במפגש אני אופיע עם המחול הסופי ואספר על עקרון האהבה וסיפורים סופיים.  לאורך השנים התנועה המעגלית מלווה אותי, מזככת ומרפאה אותי.  זו התנועה הטבעית שלי – תנועת הסיבוב מקורה מהאטום ועד לגרמי השמיים, החיבור לתנועה זו מביא לחווית התעלות מדיטטיבית מרפאה.        

אני מזמינה אתכם לחלוק איתי את האהבה הזו לתודעת הגוף והתנועה המעגלית במפגש. 

'בין שמיים לארץ מתנתקת מתחושת הגוף ללא גבולות נשארת מחוברת לקרקע והראש בעננים'

'ריקוד החיים' – תנועה מודעת ואימפרוביזציה

חוויה של תנועה אותנטית 

לקבוצות ומשפחות- 

הריקוד הינו שפה לעבודה משותפת של תקשורת לא מילולית והעלאת המודעות לשפת הגוף של כל משתתף וכן בין המשתתפים.  דרך תרגילים מונחים וריקוד נרחיב את הגבולות , נעמיק בתנועה, נגלה , ונשתחרר ממתחים. ההנחייה עוזרת למציאת התנועה האותנטית של כל אחד, בזוגות ובמעגל ומאפשרת לקבוצות להגיע לגיבוש חוויתי.  אפשר להמשיך למסיבה של ריקוד חופשי

טיפול בתנועה ליחיד או זוג

ההנחייה מובילה לחקירה עצמית דרך תנועה וריקוד, לביטוי אותנטי, גילוי למידה וזיהוי הרגלים שמניעים אותנו וחסימות. החוויה דרך הגוף מביאה להבנה עמוקה של איך אני מתנהל בעולמי ומודעות המאפשרת התחלה לשינוי. אני מביאה 25 שנה של ניסיון כמטפלת וחוקרת תנועה.

לתיאום ופרטים נוספים

אשת קשר
דורה דורית

השאירו פרטים
ונחזור אליכם

לתיאום ופרטים נוספים

אשת קשר
דורה דורית
דילוג לתוכן