שי בן צור- סולו// אחוזת השחר// כליל

אחוזת השחר בכליל מארחת בבית האבן היפיפה את שי בן צור לערב מוסיקלי מופלא

19:30 פתיחת דלתות-
אוכל שתיה ופינוקים טבעוניים מהמטבח של Hagit Lidror אל מול שקיעה גלילית מרהיבה
20:30 תחילת הופעה

שי בן צור יוצר לאורך שנים שילוב בין שירת הקוואלי המסורתית לבין השפה העברית הפייטנית בחומרים פרי עטו וממקורות השירה הסופית. כך למעשה, יצר בן צור שפה מוסיקלית מקורית וחדשה, אי שם בין מקורות מוסיקת המדבר הרג'אסטאנית לבין השורשים האישיים של בן צור בעולמות הרוק עם השפעות, מהתרבות הצוענית ועם זיקה מקבילה לגרוב.

כמה משיריו הפכו להמנונים ונגעו בלבבות של אלפים רבים, ביניהם, "דירה" "שושן", “סובב”, “למות באהבה”, “הנה אני”, "איך אוכל להמשיך לישון", "רוקד" ועוד…
אלבומו האחרון JUNUN אשר הנו שיתוף פעולה יחד עם ג׳וני גרינווד (רדיוהד), ניג׳ל גודריץ (מפיקם של רדיוהד, יו 2, פול מקרטני ועוד) הוקלט במבצר ג׳ודפור ברג׳סטן וזוכה לתהודה רבה בעולם (אלבום השנה של הסנדי טיימס – מוסיקת עולם). תהליך ההקלטות תועד לסרט על ידי הבמאי ההוליוודי פול תומאס אנדרסון.
המסע המוסיקלי של שי בן צור נע כבר במשך שנים על הקו שבין הודו לישראל, בין העולם הרוחני והתרבותי של המוסיקה הסופית לבין השפעות מהעולם המערבי.
במופע סולו, שי נוגע במחוזות חדשים.
אל תוך שני לופרים הוא מספל חלילים הודים, שירה וביטים. מפרק ומרכיב מחדש את השירים על גבי טקסטורות סאונד שיוצרים מסע אקספרמנטלי מרגש.

כרטיס במכירה מוקדמת
85 שח בלינק – https://eventbuzz.co.il/lp/event/cdvcq
לפרטים עופר -0544616867
** תהיה מכירת כרטיסים ביום ההופעה רק במידה וישארו כרטיסים!**
קישור לעוד פרטים 

תאריך

יום רביעי 12 יוני 2019
Expired!

שעה

19:30

מחיר

₪85

More Info

Read More

מארגן/ת הארוע

חגית
טלפון
052-6464884
Read More
דילוג לתוכן