אקסטטיק דאנס LaB

צלילת עומק אל טכניקות ריקוד ואקסטטיק דאנס.
מתוך הסקרנות לפתח את עולמות הריקוד ולהרחיב את תשוקת התנועה, מעבדת הריקוד יוצרת אפשרויות מגוונות וצבעוניות. ומנגישה טכניקות של ריקוד ותנועה לכל אוהבי הריקוד, מכל רקע, מין או שכבת גיל.
הפעם נשלב סדנאת תנועה שתצית את הדמיון ותפתח את התדרך שבה אנו נעים יחד עם גל של אקסטטיק דאנס וריקוד חופשי, שבו נתמסר למוסיקה ונשלב טכניקות ריקוד חדשות.
אפשר לבוא לשעתייים של אקסטטיק דאנס או לכל הסדנא.
לאה בסודו-גרק, כוריאוגרפית ובימאית חזרות בלהקת המחול הקיבוצית, יוצרת בישראל ובחו׳׳ל. פיתחה את מחקר התנועה שלה, המבוסס על נסיונה ודרכה.
הרקע שלה מתחיל באימון קלאסי במונטה קרלו ועבר דרך 7 שנים כרקדנית בלהקת המחול הקיבוצית לצידו של הכוריאוגרף רמי באר. למדה והתנסתה בטכניקת בוטו, ובתנועה הוליסטית בעולם הצ׳י קונג והטאי צ׳י.
בתפישה שלה, הגוף מבטא את התחושה והרגש בתנועה, היא מתחילה את ההתנסות מהאדמה באוריינטצייה חייתית עד אשר עמוד השדרה מיישר אותנו למעלה.ההנחייה שלה מרחיבה את הדמיון ואת מנעד התחושות.
https://www.facebook.com/lea.bessoudogreck?mibextid=LQQJ4d
מלי זוהר – באה התפתחות האישית, והיא דיג׳יי של מוסיקת עולם משולבת במקצבים אלקטרוניים. האוסף המוסיקלי מורכב ממנעד מוסיקלי רחב ולעיתים מפתיע.
טעימה מוסיקלית —-https://soundcloud.com/malizohar
מיקום מדוייק – אולם המופעים, קיבוץ בית העמק
https://waze.com/ul/hsvbgxdpsh
אין צורך בנסיון או מיומנויות קודמות. רק באהבת התנועה והסקרנות לחוות ולהתנסות בדרך תנועה חדשה.
לוח הזמנים –
15:00- 15:45 – סדנת ריקוד עם לאה בסודו גרק
רבע שעה הפסקה- קקאו ומנוחה.
16:00 – 18:00 – אקסטטיק דאנסLaB
הנחייה קצרה של לאה ממנה נעלה לגל אקסטטי ללא מילים. עם דיג׳יי מלי זוהר וניתן לתדרי הצלילים בלבד להנחות אותנו.
אקסטטיק דאנס הוא מרחב מאפשר לכל אדם לשהות בקסם של הריקוד ובאיפשור שלו לפרק חסימות ולהרחיב את תחושת החופש. המוסיקה נעה על גל הנשען על טכניקת חמשת המקצבים שפיתחה גבריאל רוט בשנות ה70. הגל הטבעי הזה מתחיל ברגוע ושקט, נוסק לגבהים מקצביים, מתמעט בהדרגה ומשם חוזר אל החוף, כדי לאפשר את תחושת הבטחון לעבור את המסע האישי שלנו במלואו אנו שומרים על מרחב שהוא נטול טלפונים. ללא דיבורים. ללא שיפוט ומאפשרים לעצמינו לעבור את המסע מתחילתו ועד סופו.
מחיר –
לסדנא + ריקוד אקסטטיק – 160 ש׳׳ח
לאקסטטיק דאנסLaB בלבד ללא הסדנא – 80 ש׳׳ח
(70 בהרשמה מוקדמת עד יום חמישי 4/4 )
הרשמה וקבלת קישור לתשלום
https://wa.me/972546300421
או התקשרו 0546300421

תאריך

יום שישי 05 אפריל 2024
Expired!

שעה

15:00 - 18:00
דילוג לתוכן